10.02.2026-cı il tarixində keçirilən “Kripto Aktivlər sahəsində Komplayens siyasətləri və təcrübələri”. Komplayens Assosiasiyası
Təlimdə maliyyə sektorunu təmsil edən qurumların — bankların, ödəniş təşkilatlarının və investisiya şirkətlərinin nümayəndələri iştirak etmişlər. Bu tədbir Assosiasiyanın ilk tədbiri olaraq yüksək səviyyədə təşkil edilmiş, təlimçiləri, məzmunu və təşkilatçılığı ilə seçilən, iştirakçılar tərəfindən böyük maraqla qarşılanan və uğurlu hesab olunan bir tədbir olmuşdur.

“Compliance Policies and Practices in the Field of Crypto Assets” Training Held on 10.02.2026. Compliance Association
Representatives of organizations from the financial sector — including banks, payment institutions, and investment companies — participated in the training. As the first event organized by the Association, this training was successfully conducted at a high professional level. It stood out for its trainers, content, and organization, attracted significant interest from participants, and was recognized as a successful event.